Scroll to top

Наша історія


Міжнародне та українське становлення

HydroFlow Україна

Чари інновацій

Компанія Hydroflow Україна — це представник британської компанії Hydropath, яка була заснована в 1992 році, після того як її засновник доктор Денні Стефаніні розробив свою теорію кристалізації і створив перший прототип пристрою для захисту від накипу в домашніх умовах.

З тих пір Hydropath розробила 12 різних серій продуктів. Її технологія використовується у всьому світі як економічно ефективна, енергозберігаюча, екологічно чиста технологія і перевірений спосіб підготовки води для вирішення проблем з накипом, флокуляцией, бактеріями і водоростями.

Services

Наш розвиток

Географія використання технології Hydropath весь час розширюється, і зараз вона доступна в 71 країна світу, Пропонуючи рішення для найрізноманітніших галузей промисловості.

Мета компанії Hydropath в тому, щоб гарантувати, що кожне з пристроїв водопідготовки упаковано і відправлено в відповідності з найвищими стандартами і виконує роботу, для якої воно було створено. Компанія Hydropath надає неоціненні знання про технології Hydropath, а також про всі галузі та сфери, в яких вона застосовується, в рамках постійно діючих програм навчання, консультацій та підтримки. До всіх наших клієнтами ми ставимося індивідуальним, професійним і поважним чином.

Services

Цінності

Компанія являє собою сімейний бізнес з головним офісом в Ноттінгемі (Великобританія) і в даний час є провідним фахівцем в галузі технології водопідготовки, встигнувши продати більше шести мільйонів своїх виробів у всьому світі.

Services

Дослідження і розробки

Технологія Hydropath лежить в основі бізнесу компанії і постійно розвивається. За останні 26 років ми розробили широкий асортимент нових продуктів і застосувань, а також безперервно удосконалюємо вже існуючі продукти. Як компанія, що займається розробкою технологій, ми наполегливо працюємо над захистом нашої інтелектуальної власності за допомогою патентів і вже отримали понад 10 патентів, які зареєстровані в більш ніж 71 країні світу. Ми будемо продовжувати розвивати нові технології, подавати заявки на нові патенти і виробляти нові продукти, щоб і далі залишатися в перших рядах нашої промисловості.

Які використовують HydroFlow

Українські та міжнародні бренди

Клиенты

British Gas

Заробляє застосовуючи Гідрофлоу

Компанія Брітіш Газ (British Gas), провідний оператор роздрібного ринку газу в Великобританії, закупила понад 40 тисяч протинакипних пристроїв Гідрофлоу HS-38. Газовий монополіст з 1992 року за свій рахунок почав встановлювати їх в будинках англійців.

Навіщо це знадобилося газовому гіганту?

У місцевостях з дуже жорсткою водою виїзд фахівців з очищення бойлерів був потрібний кожні 1,5 — 2 місяці. У більшості випадків, після установки протинакипної пристрій Гідрофлоу частота очисток знижується з 6-8 до однієї (!) на рік.

Саме вміння рахувати свої гроші змусило Брітіш Газ знайти ефективну систему для боротьби з накипом і відкладеннями в трубах і теплообмінниках котлів. Після власного дослідження різних пристроїв вибір припав на передову британську розробку - систему Гідрофлоу моделі HS-38, яка працює за принципом електромагнітного резонансу, що створює в трубах ефект «стоячій хвилі». Він не дозволяє кристалів солей осідати на стінки труб, і поступово видаляє старі відкладення.

У Брітіш Газ підрахували: система Гідрофлоу істотно знижує витрати на технічне обслуговування котлів, вона окупає себе менш ніж за рік і потім починає приносити компанії чистий прибуток (яка формується за рахунок абонентської плати домовласників).

Задоволені і газівники і споживачі: зустрічі з «сажотрусами» стали рідкісні, а ось котли тепер служать довше. І, до речі, гріють краще при меншій витраті газу.

З 2014 року Гідрофлоу успішно продається в Україні. Модель HS-38 надійно захищає бойлери, котли, побутову техніку в будинках тисяч ощадливих українців.

Вкажіть ваш номер телефону і ми передзвонимо найближчим часом.

Ми вам передзвонимо

Вкажіть ваш номер телефону і ми передзвонимо найближчим часом.

Ми вам передзвонимо

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ