Scroll to top

Технологія HydroFlow


Перевірена часом

Принцип дії технолоігіі Hydroflow заснований на застосуванні генератора високочастотних електромагнітних імпульсів, роботою якого управляє мікропроцесор.

Пристроєм формуються імпульси змінної частоти, що мають форму експоненціально затухаючої синусоїди.

У трубі наводиться ЕРС самоіндукції і виникає вторинне електромагнітне поле. За допомогою постійно коригуються імпульсів прилад забезпечує електромагнітний резонанс з утворенням «стоячій хвилі».

А імпульси, спрямовані уздовж осі труби, викликають утворення з іонів кальцію і гідрокарбонатів, згустків іонів, або кластерів, а потім і упорядкування іонів всередині кластерів.

При виникненні умов для кристалізації (наприклад при нагріванні), впорядковані кластери кристалізуються з утворенням в масі води зважених мікрокристалів розмірами від 5 до 50 мікрон (50 мікрон - це вдвічі тонше за людську волосину), які з током води видаляються з системи.

Що відбувається у воді?

Електромагнітне поле (його силові лінії спрямовані радіально, поперек перетину труби), відштовхує розчинені у воді іони кальцію від поверхні труби у напрямку до осі труби.

Технологія HydroFlow

Впорядковані кластери кристалізуються з утворенням в масі води зважених мікрокристалів розмірами від 5 до 50 мікрон, які з током води видаляються з системи.

Посмотрите видео

Які використовують HydroFlow

Українські та міжнародні бренди

Клиенты

Вкажіть ваш номер телефону і ми передзвонимо найближчим часом.

Ми вам передзвонимо

Вкажіть ваш номер телефону і ми передзвонимо найближчим часом.

Ми вам передзвонимо

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ